Skip over navigation | Sla menu over

Kies uw favoriet

Wat wordt de afbeelding op de nieuwe Rembrandtkaart? Geef uw stem!

De tijd is weer aangebroken dat u uw stem mag gebruiken om te bepalen welk kunstwerk een jaar lang het gezicht van de nieuwe Rembrandtkaart gaat bepalen. In 2012 heeft u, met uw lidmaatschap van de Vereniging Rembrandt, de Collectie Nederland verrijkt met 22 kunstwerken. 

Wij vragen u om uit deze lijst van aanwinsten uw drie favorieten aan te wijzen. Welke 3 aankopen vindt u het mooist, meest bijzonder of belangrijkst als aanwinst voor de Collectie Nederland. De aankoop met de meeste stemmen is de 'winnaar'.

Voor het eerst dit jaar kunt met ons en uw vrienden delen waarom u voor een bepaald kunstwerk kiest. Deel uw liefde voor de Collectie Nederland en stem! Wie weet hebt u volgend jaar een jaar lang uw favoriet op zak.

De verkiezing is voorbij, u kunt niet meer stemmen.