Img 20181116 150019
11 december 2018 Vereniging

Alles wat je wilde weten over die ene aankoop: het lezingenprogramma van Als kunst je lief is

Gedurende de tentoonstelling Als kunst je lief komen museumdirecteuren uit heel Nederland naar het Kröller-Müller Museum om te vertellen over de bijzondere kunstwerken die zij hebben uitgeleend. Plan uw bezoek rond een van deze lezingen en bekijk het besproken werk daarna met andere ogen.

De lezingen zijn door iedereen gratis te bezoeken en aanmelden is niet nodig. Inmiddels zijn er al vier lezingen geweest, maar er volgen er nog twee: op vrijdag 28 december spreekt Patrick van Mil, directeur Stedelijk Museum Alkmaar, over de aankoop en betekenis van het 16de-eeuwse schilderij Jacob trekt bij Laban weg en op zondag 13 januari houdt Emile Schrijver, directeur Joods Historisch Museum, een verhaal over een spectaculaire 18de-eeuwse zilveren chanoekia en een fotoserie van Leonard Freed.

Klik hier voor meer informatie.

Laatste nieuws

Leeuw Van Rembrandt Detail
Rembrandtjaar 2019

39 Rembrandts in Nederland, met dank aan onze leden.

Meer informatie