Foto Fusien Bij Hello Radio
Vereniging 14 januari 2019

Radiospot Vereniging Rembrandt

Misschien heeft u hem al gehoord: de nieuwe radiospot van de Vereniging Rembrandt. 'Voor 75 euro per jaar een Rembrandt, Vermeer, Picasso of Jeff Koons kopen? Word lid en verzamel mee!'

In november 2018 sprak directeur Fusien Bijl de Vroe uitgebreid over Vereniging Rembrandt bij Hello Radio. Over de oorsprong van de Vereniging, over hoe de behandeling van een aanvraag in haar werk gaat (waarbij werd ingegaan op spannende aankoopverhalen) en wat de grootste kracht van de Vereniging is: haar leden! Voor iedereen die graag meer wil weten over de Vereniging Rembrandt is het zeker de moeite waard dit interview terug te luisteren. Dat kan via de website van Hello Radio.

Laatste nieuws

Leeuw Van Rembrandt Detail
Rembrandtjaar 2019

39 Rembrandts in Nederland, met dank aan onze leden.

Meer informatie