Ls Bloemaert Vereniging Rembrandt 181019 Dsc3271
26 november 2018 Vereniging

Waarom wij nog verzamelen: het satellietprogramma van Als kunst je lief is

Waarom verzamelen wij nog? Deze centrale vraag van Als kunst je lief is wordt in de periode van de tentoonstelling ook buiten de Veluwe aan de orde gesteld. In twintig satellietpresentaties in vijftien musea door heel Nederland wordt telkens één gesteunde aankoop uit de afgelopen tien jaar uitgelicht. De presentaties laten zien hoe het nieuw verworven werk de verzameling waarin het is geland naar een hoger niveau heeft getild.

Klik hier voor een overzicht van de thema's en locaties van de satellietpresentaties.

Als Kunst Je Lief Is Header 1920X1080
Uitgelicht

Bezoek meer dan 40 musea in een dag tijdens de tentoonstelling 'Als kunst je lief is'

Bekijk 'Als kunst je lief is'