De Algemene Ledenvergadering (ALV) vindt dit jaar plaats op 12 juni om 16.00 uur. Vanwege de huidige omstandigheden kan de ALV alleen digitaal worden bijgewoond. Wij zullen u voorafgaand aan en tijdens de vergadering de mogelijkheid geven vragen te stellen en digitaal te stemmen.


Procedure
De Vereniging Rembrandt stelt alles in het werk om haar leden de ALV 2021 elektronisch en in real time te laten bijwonen. Nadat u zich hebt aangemeld via bovenstaand e-mailadres, ontvangt u een aanmeldlink, waarmee u aan de vergadering kunt deelnemen. Meer weten? Klik op de rode knop hieronder.
Download Procedure
Agenda

Als u op onderstaande knop drukt, komt u uit bij de agenda van de ALV. Hebt u vragen over de agendapunten die u graag tijdens de ALV behandeld wilt zien? Dan verzoeken wij u die uiterlijk op 9 juni a.s. te sturen naar het volgende e-mailadres:

alv@verenigingrembrandt.nl

Voorgedragen als nieuw niet-uitvoerend bestuurder

Voorgedragen als nieuw lid van de raad van adviseurs

Geertekerk Utrecht