Portret van Asta Nielsen

1929 Pyke Koch Centraal Museum

Kunstenaar
Pyke Koch (1901 - 1991)
Datering
1929
Techniek
Olieverf op doek
Afmetingen
95,5 x 80 cm
Museum
Centraal Museum
Verzamelgebied
Moderne kunst (ca. 1880-1950)
Periode
1880-1950
Gesteund in
1995
Herkomst
Kunsthandel Nathan Fine Art, Zürich, 1995; Centraal Museum, Utrecht, inv.nr. 28004

Met dank aan

Aangekocht met steun van de Vereniging Rembrandt, de Mondriaan Stichting en de Provincie Utrecht

Vragen

Zie je een fout? Of heb je extra informatie over dit object? Laat het ons weten!

Cassatt The Letter

Kunst in je inbox?

Op de hoogte blijven van schitterende aanwinsten als deze? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven