Rijksmuseum Rembrandt Velazquez Mp 11
28 november 2019

INTERVIEW: Spaanse en Hollandse meesters in dialoog

Vorige week donderdag konden leden van de Vereniging Rembrandt in alle rust genieten van de tentoonstelling Rembrandt-Velázquez in het Rijksmuseum. Tijdens deze besloten avondbezichtiging sprak ook Gregor Weber, de samensteller van de tentoonstelling. In aanloop van deze avond ging Hilbert Lootsma van de Vereniging Rembrandt bij Gregor op bezoek.

'Visuele gesprekken'

In het interview gaat Gregor in op de combinaties die hij en zijn team op zaal heeft gemaakt, combinaties die aanzetten tot kijken en vergelijken. En die laten zien dat de verschillen tussen Spaanse en Hollandse 17de-eeuwse meesters minder groot zijn dan je zou verwachten.

C0049 00 00 30 09 Still004

Laatste nieuws

Apollo detail toorts
Laurens blog
7 mei 2024 Laurens Meerman

Apollo