Kunst Die Je Bijblijft Headerbeeld2
13 mei 2020

Welk kunstwerk wilt u het liefst weer zien?

Vanwege de coronacrisis hebben veel Nederlandse musea de afgelopen dagen hun digitale deuren wijd opengezet. Maar hun kunstwerken, die zich normaal gesproken dagelijks op grote belangstelling mogen verheugen, moeten het met lege zalen doen. Welk werk zou u het liefst weer in het echt willen zien? En waarom?

Kunst die je bijblijft

Vertel ons over uw bijzondere band met dat kunstwerk, en waarom u die met andere kunstliefhebbers wilt delen. Het maakt niet uit of het werk is aangekocht met steun van de Vereniging Rembrandt, zolang het zich maar in een Nederlands museum bevindt. Wij zullen wekelijks zo’n ingezonden favoriet uitlichten op onze website. Inzenden kan via het formulier bij het overzicht.

Laatste nieuws