Lot en zijn dochters

1616 Hendrick Goltzius Rijksmuseum

0 38 1336 1989 1 1 1
Kunstenaar
Hendrick Goltzius (1558 - 1617)
Datering
1616
Techniek
Olieverf op doek
Afmetingen
140 x 204 cm
Museum
Rijksmuseum
Verzamelgebied
17de-eeuwse schilderkunst
Periode
1600-1700
Gesteund in
1989
Herkomst
Kunsthandel Montgommery Gallery, San Francisco, VS, 1989; Rijksmuseum, Amsterdam, inv. nr. SK-A-4866

Met dank aan

Aankoop met steun van de Vereniging Rembrandt (mede dankzij het Prins Bernhard Fonds), de Rijksmuseum-Stichting, het legaat G.H. Sant en het Ministerie van WVC

Vragen

Zie je een fout? Of heb je extra informatie over dit object? Laat het ons weten!

20210305 Rembrandt Maud 107 WEB verkleind

Wat is jouw Rembrandt?

Heb jij ook een favoriet kunstwerk, waar je niet op uitgekeken raakt?

Mijn Rembrandt
©