DSC01142
© Marijke Phoa
Vereniging 21 maart 2024

Voorjaarsnummer Bulletin verschenen

Het voorjaarsnummer van het Bulletin van de Vereniging Rembrandt is weer bij de leden op de mat gevallen. Op de voorkant schittert een detail van een wandkleed van Hella Jongerius dat onlangs is aangekocht door het TextielMuseum.
Van Gogh, Mondriaan en meer

Naast artikelen over aanwinsten, waaronder de Van Gogh voor Museum Boijmans Van Beuningen, bevat dit nummer ook een artikel over de restauratie van een Mondriaan in Kunstmuseum Den Haag, en het essay 'De reis van het brein' van Bas Heijne, over hoe kunst ons kan behoeden voor verschraling en verharding: ‘Het is de kunst die inbreekt in ons eigen hoofd […], die ons meeneemt naar regionen in onze eigen geest die we nog nooit eerder verkenden.'

Voortaan ook het Bulletin ontvangen? Word Rembrandtlid. Aanmelden kan hier.