Pieter Bast Kaart Van Leiden
Vereniging 4 november 2019

Wandelen langs het leven van de jonge Rembrandt

Twee weken geleden ging de Vereniging Rembrandt met De Telegraaf op stap door Leiden, de stad van de jonge Rembrandt. De tocht leidde via belangrijke locaties uit Rembrandts jeugd en vroege kunstenaarschap naar het vernieuwde Museum De Lakenhal, waar momenteel de tentoonstelling Jonge Rembrandt - Rising Star is te zien.

Wandelen en fietsen door het land van Rembrandt

Aanleiding voor de wandeling met De Telegraaf was de verschijning van de wandel- en fietsgids In de voetsporen van Rembrandt, die de Vereniging Rembrandt samen met de ANWB ontwikkelde. Hierin staan acht wandel- en fietstochten door het Nederland van de Gouden Eeuw.

Benieuwd naar het artikel over de wandeling door Leiden? Klik op de rode knop hieronder.