Foto Fusien Bij Zininweekend 2019 2
Vereniging 12 september 2019

Wat heeft de directeur van de Vereniging Rembrandt met Rembrandt?

Wist u dat onze directeur Fusien aanvankelijk weinig van Rembrandt moest hebben? In een interview met Wilfred Kemp van het NPO Radio 5-programma Zin in Weekend! vertelt zij hoe haar liefde voor de grote meester werd aangewakkerd.

Aanleiding voor het interview was de columnwedstrijd die KRO-NCRV in samenwerking met Museum Het Rembrandthuis heeft georganiseerd. Opdracht is een persoonlijke radiocolumn te schrijven bij ofwel Rembrandts schilderij van Christus in Museum Bredius of zijn schilderij van de profetes Hanna in het Rijksmuseum. Fusien is voor deze wedstrijd een van de vijf juryleden. Klik op onderstaande video om het interview met haar terug te luisteren.

Collectie Schilders R Rijn Cat 135 Inv 94 1946